Je v létě mateřství jedodušší? Blíží se prázdniny, dětem odpadne brzké vypravování do institucí, odpolední kroužky a čekají nás dovolené. Dokážeme si tento čas užít, nebo jsme v neustálém kolotoči balení a vybalování? Toužíme s dětmi po dobrodružství, nebo už jsme zralé na all inclusive? A jak léto s dětmi trávíte vy?
CELÝ TENTO DÍL NAJDETE NOVĚ NA herohero.co/matkybezfiltru DĚKUJEME, ŽE JSME V TOM SPOLU.💛