Nové audioknihy 9/2019 - naposlech.cz

Nové audioknihy 9/2019
4.3.2019
0:00 2:47

Video: https://youtu.be/GCMcmJGJSaw

Karel Kovář je bezesporu nejznámějším českým youtuberem. Pod přezdívkou Kovy se ve svých videích věnuje sociálním sítím, aktuálním tématům, veřejnému dění i politice. Pro vydavatelství Bizbooks načetl svou knižní prvotinu Ovšem.

Trojan, Krobot, Myšička, Issová, Neužil a Novotný čtou povídky Ondřeje Hübla z jeho knihy Hod mrtvou labutí. Zneklidňující, drsné i zábavné čtení oplývající originálním smyslem pro humor vydává Audioberg.

Entomologův odkaz je čtvrtým příběhem série Akta Enzo Petera Maye. Posluchače zavede na ostrov u pobřeží Bretaně, kde se nachází více než dvacet let nedotčené místo činu. Čte David Matásek, vydává OneHotBook.

Jeden z nejlepších světových fotbalových brankářů Petr Čech před časem sepsal část své autobiografie a nazval ji Můj život. Od kolébky ke slávě, jak slibuje podtitul, vás provedou Ivan Trojan a Libor Hruška, vydává Euromedia Group v edici Universum.

Australská písničkářka a spisovatelka Bronnie Ware prošla řadou zaměstnání a několik let se věnovala i paliativní péči. Příběhy lidí loučících se se životem nechala ve své knize Čeho před smrtí nejvíce litujeme prolnout svým vlastním. Čte Jana Štvrtecká, vydává Portál ve spolupráci s Tympanem.

Série Z archívu Sherlocka Holmese se dostává do své poloviny. Holmes a Watson se zabývají případem točícím se kolem velmi neobvyklého příjmení. Povídku Tři Garridebové čte Václav Knop a vydává Kanopa.

Martina vyrůstala pouze se zamindrákovanou matkou, jejíž veškerá výchova směřovala k tomu, aby se z dcery nestala boubelka. Knihu Ivany Březinové Jmenuji se Martina, o vyrovnání se mladé dívky s bulimií, čte Klára Nováková, vydává Albatros.

Nakladatelství Bookmedia pokračuje ve fantasy sérii Hraničářův učeň Johna Flanagana sedmým dílem s názvem Obléhání Macindawu. Zabrání Willova odvaha a vynalézavost hrozící invazi a podaří se mu zachránit Alyss před děsivým osudem? Čte Matouš Ruml.

Opravář osudů je prvním románem Roberta Fulghuma odehrávajícím se v Praze. Je originálním příběhem o hledání vlastní cesty a o tom, jak někdy nalezneme odpovědi na otázky, o kterých jsme ani nevěděli, že je máme. Čte Jan Kolařík, vydává Tympanum.

V krátké a úderné knize s kriminální zápletkou Makléř, těží její autor Martin Kodýtek ze své dlouholeté působnosti v obchodu s cennými papíry. Podává autentický pohled do nitra dění na pražské burze. Čte Jan Kolařík, vydávají Bizbooks.

Music: https://www.bensound.com

Populární epizody podcastu naposlech.cz

Anima – ukázka z audioknihy
26.4.2022
0:00 4:15
Já, vrah - ukázka z audioknihy
5.4.2023
Tirák - ukázka z audioknihy
16.4.2024
0:00 3:22

Nejnovější epizody podcastu naposlech.cz