Pokračování série thrillerů a další nové audioknihy 44/2019 - naposlech.cz

Pokračování série thrillerů a další nové audioknihy 44/2019
3.11.2019
0:00 4:44

Kriminalista Martin Servaz se vrací v pátém pokračování bestsellerové série Bernarda Miniera. Nalezne spojitost mezi případy, které dělí pětadvacet let? Audioknižní thriller Sestry čte nově Jiří Schwarz, vydává Albatros Media pod novou značkou Voxi.

Třídílný seriál Vraždy jako z pohádky Petra Vodičky, odehrávající se v prostředí současné české vesnice, měl svou rozhlasovou premiéru letos v létě. V hlavních rolích v něm účinkují Viktor Preiss, Martin Písařík a řada dalších herců. Dramatizaci nyní jako audioknihu vydává Radioservis.

Rodičům řekli, že jedou do Rumunska, ale ve skutečnosti ujížděli více na jih. Zem se po nich slehla v okolí albánské vesnice Teth. Audiokniha Návrat do Valbone je thrillerem podle skutečných událostí od českého autora Josefa Habase Urbana. Čte Martin Stránský, vydává Audiotéka a The Dog Trail.

Pokračování fantasy Naslouchač české autorky Petry Stehlíkové, vychází ve zvukové podobě. Ilan v něm bude muset čelit mnoha nebezpečím, aby odhalila význam starobylého odkazu a objevila v něm nové poselství. Audioknihu Faja čte Jitka Ježková a vydává Audiotéka spolu s nakladatelstvím Host.

Také příznivci série Evoluce Thomase Thiemeyera se mohou těšit z druhého pokračování Věž zajatců. V něm Lucie a její přátelé, kteří po vyčerpávající cestě dorazili do města posledních přeživších, zjistí, že zde odpovědi, které celou dobu tak usilovně hledali, nenajdou. Čte Marek Holý, vydávají Bookmedia.

Světově oceňovaný román o touze po dítěti, zradě, naději a síle mateřských pout Zůstaň se mnou vydává v audioknižní podobě Voxi. Příběh plný nečekaných zvratů, lásky i žárlivosti, který je navzdory historickým i kulturním odlišnostem stále velmi aktuální čtou Nikola Votočková a Martin Myšička.

V prvním dílu romantické trilogie Anne Jacobsové Panský dům nastupuje mladá Marie jako kuchyňská pomocnice ve vile průmyslnické rodiny. Zatímco si děvče ze sirotčince vydobývá své místo mezi personálem, panstvo si užívá zimní plesové sezony. Čte Pavel Soukup, vydává Radioservis a Knižní klub.

Když dojdete až na konec slepé ulice, máte dvě možnosti, přešlapovat na místě, anebo se vrátit. Třiatřicetiletá Eliška se rozhodla pro návrat. Zpátky na jižní Moravu. V audioknize Radky Třeštíkové Veselí a v interpretaci Zuzany Ščerbové. Vydává Albatros Media pod značkou Voxi.

Robert a Mary Grantovi se za pomoci přátel vydávají na nebezpečnou plavbu s jediným cílem: najít svého na moři ztraceného otce. Nekrácenou četbu románu Julese Verna Děti Kapitána Granta z cyklu Podivuhodné cesty v podání Martina Zemana vydává Čti mi!

Poslední rok byl pro Edwina jako zlý sen. Potom, co za podivných okolností zmizel ve skalách jeho otec a málem přišel o maminku, začínají i na něj dorážet temné síly. Tajemství Šumavy je v ohrožení. První díl dobrodružné série Tromby Zmizení Edwina Lindy čte Miroslav Táborský, vydává Albatros.

Ve volném pokračování slavného Saint-Exupéryho díla rozvíjí Richard Bergman osudový příběh pilota, který se díky magické záři smějící se hvězdy opět setká s malým princem. Dramatizaci Nový návrat malého prince s Michalem Dlouhým, Janem Kanyzou, Jiřím Lábusem a dalšími vydává Supraphon.

Audioknižní podobu jednoho z nejprodávanějších titulů posledních let Postel, hospoda, kostel připravil ve zvukové podobě Supraphon. Pohled do soukromí i hlavy kněze Zbigniewa Czendlika formou rozhovoru interpretují František Kreuzmann a Dominika Býmová.

Slavné memoáry Marcela Pagnola Jak voní tymián dovolí posluchačům vstoupit do francouzské Provence – bujné a překrásné přírody, kde pod jižní sluncem kvete levandule a tymián dorůstá do výšky člověka. Audioknihu Jak voní tymián čte Vladislav Beneš, vydává Voxi.

Majitel konglomerátu Virgin Richard Branson umožní posluchačům v audioknize Tak to dělá Virgin nahlédnout pod pokličku svého jedinečného stylu vedení lidí. Audioknihu s podtitulem Jak se královsky bavit a budovat přitom úspěšnou firmu čte David Prachař, vydává Voxi.

Music: www.bensound.com

Populární epizody podcastu naposlech.cz

Anima – ukázka z audioknihy
26.4.2022
0:00 4:15
Tirák - ukázka z audioknihy
16.4.2024
0:00 3:22
Já, vrah - ukázka z audioknihy
5.4.2023

Nejnovější epizody podcastu naposlech.cz