Nové audioknihy 19a/2019 - naposlech.cz

Nové audioknihy 19a/2019
12.5.2019
0:00 4:09

Dalším Gaimanovým dílem, které vydalo ve zvukové podobě Tympanum, je kultovní Nikdykde. V podání Matouše Rumla zavede posluchače do Podlondýna – světa oživlých mytologií, o kterém se jim ani nesnilo.

Jako nekrácená audiokniha vychází u Tympana také fantastická pohádka Neila Gaimana pro otrlé děti a jejich rodiče Koralina. Až ji v interpretaci Kristýny Podzimkové doposlechnete, už se nikdy nebudete na knoflíky dívat jako dřív.

První díl legendárních historických detektivek s bratrem Cadfaelem, podle nichž vznikl rovněž britský televizní seriál s Derekem Jacobim v hlavní roli, vydává pod názvem Zázrak svaté Winifredy OneHotBook v podání herce Pavla Soukupa.

Robert O´Neill je účastníkem 400 bojových misí, bývalým členem Navy SEALs a žijící legendou. Jeho memoáry s názvem Specialista, jsou psané s brutální upřímností a doprovázené osobitým černým humorem. Čte Marek Holý, vydává CPress. Jeden z nejúspěšnějších románu Ericha Marii Remarqa Nebe nezná vyvolených, líčící drama lásky a utrpení dvou lidí na pozadí automobilových závodů, vychází v podobě audioknihy. V režii Michala Bureše se interpretace citlivě ujal David Novotný, vydává OneHotBook.

Akční příběh z alternativních slovenských dějin je první částí knižní ságy tajemného autora Svetozára Olovranta. V audioknize Juraj Jánošík® proti Dračímu řádu, kterou čte Ladislav Hampl a vydává Tympanum, dojde i na rotační valašku a parní palaš.

Kultovní filmový příběh Karla Zemana Cesta do pravěku vychází jako audiokniha. S původními filmovými zvukovými efekty, dialogy a hudbou, ale především v interpretaci herce Oldřicha Kaisera. Vydává Supraphon.

Vyprávění o statečné holčičce a jejím boji s čarodějnicí napsala herečka Nela Boudová. Společně s tištěnou knihou vychází i zvuková podoba v autorské interpretaci. Audioknihu Bětka a její cesta od Chmury vydává XYZ ve skupině Albatros Media.

Audioknihu o legendě českého swingu Jiřím Traxlerovi, doplněnou speciálním hudebním albem originálních nahrávek, vydává pod názvem Život v rytmu swingu Supraphon. Memoáry významného skladatele, aranžéra a interpreta čte Igor Orozovič.

Music: www.bensound.com

Populární epizody podcastu naposlech.cz

Anima – ukázka z audioknihy
26.4.2022
0:00 4:15
Já, vrah - ukázka z audioknihy
5.4.2023
Já, vrah 2 - ukázka z audioknihy
9.12.2023

Nejnovější epizody podcastu naposlech.cz