Nové audioknihy 14/2019 - naposlech.cz

Nové audioknihy 14/2019
7.4.2019
0:00 2:20

Video: https://youtu.be/lGMWxOZgrY8

Audiokniha Fašismus - Varování Madeleine Albrightové je výzvou k pochopení vážnosti situace, jež je nezbytné k tomu, abychom se vyhnuli opakování tragických chyb minulosti. V interpretaci Táni Fischerové vydává Tympanum.

V osmém dílu série Kurt Wallander dovedou komisaře stopy k počítačové síti. Jenže Wallander není zrovna příznivcem moderní techniky. Firewall Henninga Mankella čte opět Jiří Vyorálek, vydává OneHotBook.

Koruna démonů je třináctým svazkem série Sigma Force amerického autora Jamese Rollinse, který vychází jako pátý audioknižní. Znovu u vydavatelství Bookmedia a znovu v interpretaci Jiřího Schwarze.

Majitel závodního koně má poslední šanci na získání peněz pro věřitele. Náhle se však na zámku jeho sestry, kde oba bydlí, začnou dít zvláštní věci. Na starém zámku v Shoscombe je jedenáctým případem z archívu Sherlocka Holmese. Čte Václav Knop, vydává Kanopa.

Sami v moři konkurence je kniha Leoše Bárty, která slibuje vyprávět příběhy z praxe. Marketing management bez kapky teorie ve 20 problémech a 80 řešeních čte sám autor, vydává Nakladatelství Bizbooks.

Audiokniha Ztracený je thriller s postavou Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob. Tentokrát bude pátrat po muži, který zmizel z metra. Napsal Tim Weaver, vypráví Igor Bareš, vydávají Bookmedia.

Audioknižní podobu získal i nový filmový příběh populárního Čtyřlístku, tedy Fifinky, Pindi, Bobíka a Myšpulína. Zvukovou dramatizaci Velké dobrodružství Čtyřlístku s hlasy filmových herců vydává Supraphon.

Ve světě dávných bohů to vře. Objevil se totiž ztracený mocný artefakt a ta, která jej získala, má s ním velké plány. Ne, takové, jako by měla matka Tereza, spíš Amin, řezník z Ugandy. Druhou část dvoudílného románu Františka Kotlety Perunova krev vydává v interpretaci Libora Terše Epocha.

Music: www.bensound.com

Populární epizody podcastu naposlech.cz

Anima – ukázka z audioknihy
26.4.2022
0:00 4:15
Já, vrah - ukázka z audioknihy
5.4.2023
Tirák - ukázka z audioknihy
16.4.2024
0:00 3:22

Nejnovější epizody podcastu naposlech.cz