Nové audioknihy 11/2019 - naposlech.cz

Nové audioknihy 11/2019
17.3.2019
0:00 2:33

Video: https://youtu.be/Y_HYzyO5W6Y

Pohoří Tribeč nedaleko Nitry, je místem odkud se nemusíte vrátit. Mystický thriller Trhlina slovenského autorka Jozefa Kariky vychází u Radioservisu v českém jazyce. V původně desetidílné rozhlasové četbě účinkují Josef Kaluža, Norbert Lichý a David Viktora.

Současně s knižní verzí vychází nová audiokniha anglické spisovatelky Cressidy Cowell Kouzelníci z pradávna. Příběh kouzelnického chlapce a mladé válečnice, kteří byli vychováni, aby jeden druhého k smrti nenáviděli vypráví Jan Maxián a vydává OneHotBook.

Sherlocka Holmese navštíví mladý muž, který je znepokojen zvláštním chováním svého zaměstnavatele a budoucího tchána. Opravdu se profesor Pressbury zbláznil? Případy slavného detektiva čte Václav Knop, vydává Kanopa a každé pondělí přináší Audiolibrix.

Richard Branson je úspěšný podnikatel, investor, spisovatel a filantrop. Je zakladatelem značky Virgin Group, pod kterou spadá na 400 společností. V knize Virgin: Hledání sebe sama vypráví svůj životní příběh. Čte Luboš Ondráček, vydávají Bookmedia.

Alena Vitásková, která působila několik let coby předsedkyně Energetického regulačního úřadu, je autorkou knižní trilogie Solární baroni. Organizovaný zločin, první díl humorného příběhu s reálným základem ve světě byznysu a politiky, vydává audioknižně společnost SevenRed, čte Valerie Zawadská.

Pohádky staršího data i ty novější, známé i méně známé, dramatizované, poučné, výchovné, pohádky pro radost. Nikdy jich není dost! Již osmý titul série Pohádky určené pouze pro digitální distribuce přináší Supraphon.

Společnost SevenRed vydala audioknihu Xaver: Na vlastní žádost opuštěný. Životní příběh moderátora Luboše Xavera Veselého napsala spolu s ním novinářka a spisovatelka, autorka biografií Marie Formáčková. Audioknižní podobu načetl herec Robert Jašków.

Záznam vzpomínek skladatele Karla Vacka vznikl v prostředí jeho domova s použitím neprofesionální techniky. Teprve až v roce 1983 vyšel na gramofonové desce a nyní, po dalších 36 letech vychází opět a digitálně. Titul Národní umělec Karel Vacek vzpomíná vydává Supraphon.

Music: https://www.bensound.com

Populární epizody podcastu naposlech.cz

Anima – ukázka z audioknihy
26.4.2022
0:00 4:15
Já, vrah - ukázka z audioknihy
5.4.2023
Tirák - ukázka z audioknihy
16.4.2024
0:00 3:22

Nejnovější epizody podcastu naposlech.cz