#98 Pohled do zákulisí nahrávání audioknih? - Audinovinky

#98 Pohled do zákulisí nahrávání audioknih?
4.12.2019
0:00 1:07:51

V novém díle podcastu Audinovinek začneme tím, co posloucháme - tedy tím, co Michal poslouchá. Pustil se do audioknih z posledního dílu - Ready Player One a Hadrový panák a hned si povzdechne nad tím, jak ta filmová zpracování prostě občas povedená nejsou. Dobře, to je slabé slovo (3:40).

Potvrdí se, že Petra není jediný člověk, který si myslí, že na Severu kopírují Červenáka (4:00).

Jako první se podíváme na milovanou srdcovou záležitost celého týmu Audiolibrix, audioknihu Stratené topánky (9:24). A u té příležistosti zjistíte i to, který interpret je ten nejpřipravenější, jakého Michal zažil (14:22). A protože autorka novinky je zároveň hostem prvního dílu nového podcastu Sa ukáž, Michal zvládne upozornit i na něj (16:14).

Další novinkou je Osvícení (18:05) následované polemikou o tom, jak je King posedlý těmi NEJ. A hned potom - audioknihy dostávají ceny Grammy??? (23:44)

U novinky Kanibal z Nine Elms každý jinak pochopíme, jak to Michal myslel s jídlem (27:57) a zvládneme se pohádat o tom, jestli jde o anglickou (ANO) detektivku nebo slovenskou. Co myslíte vy? A Michal vám Bryndzu zvládne doporučit dost... neobvyklým způsobem (32:24)

U další novinky už se na britském původu shodneme, protože vyšla Smrtící bílá (34:23). A věděli jste, že podle téhle Galbraithovy (ehm, Rowlingové) série je i seriál?

Vyšly i Malé pikantní vraždy (41:55) a hned, jak překonáte to, že nemáte další příběh Carla a Asada (pssss, jen krátce), zjistíte, že je to super věc. A Michal přidá super hack na příští ročník naší Audioknižní výzvy.

Vrací se náš Adventní kalendář (50:00), jupííí! Tak si ho proberem a letošní cena vás možná dost naláká!

Předposlední dvě novinky nejsou vůbec na veselou notu - Slepá mapa (54:50) a Za oponou války (59:05), a tak to prostě musíme uzavřít nějakou tou dětskou audioknihou. Třeba My všetky deti z Bullerbynu (61:17). A když budete pozorně poslouchat, ten konce může být i veselejší, protože na něm možná pro vás čeká audiokniha zdarma?

Všechny novinky jako obvykle najdete na webu Audiolibrix.

Populární epizody podcastu Audinovinky

Nejnovější epizody podcastu Audinovinky