#93 Letadla, vrány a SLEVY... totiž, největší oslava roku - Audinovinky

#93 Letadla, vrány a SLEVY... totiž, největší oslava roku
22.9.2019
0:00 54:12

Nejnovější díl podcastu Audinovinky bude vlastně oslava! Ale o tom až později. Nejdřív na základě vašich odpovědí vyhodnotíme ten největší problém, který jako šťastní lidé máme (1:40). Podělíme se o to, co zrovna posloucháme (4:49) - pssst, nic z toho není česky ani slovensky - Coffin Road - Tödliches Vergessen, Queen of Atolia.

Zjistíte, že Petra rozdává spoilery, kudy chodí (05:51) a Michal jí veřejně slíbí pomstu! Potom přejde Michal zpátky k němčině a taky hodnocení sama sebe (08:15) a dojde i na tipy k učení pro všechny. Proč je třeba lepší studovat těžstí úroveň? (9:15)

Dopracujeme se i k těm novinkám, opravdu! Začneme Vigilem a jakmile dojde na hovor o tom, co by kdo dělal s časem navíc, Michalovi se nezdá Petřina odpověď tak úplně věrohodná (11:48). A tušili jste, že jednu povídku z téhle novinky už dávno znáte? (13:38) A teď ji dokonce můžete mít zdarma - Michal má na to super duper tip.

Přeskočíme si k filmu, o kterém teď určitě všude slyšíte. A zjistíte i to, proč je audiokniha Nabarvené ptáče (16:35) tak skandální.

Od (ne)skutečné hrůzy si přeskočíme k další, s detektivním nádechem. Autorce novinky Dokonalá kořist (20:44) prý lidé často říkají, že to už asi stačí. Ale ona s tím nesouhlasí! A proč už nezvládá číst thrillery? (23:42)

Jako pauzu mezi super novinkami si zaskočíme na párty! Tedy... povíme vám o velké oslavě, která se u nás chystá (25:31) a jaké SLEVY (ano, ano) můžete čekat (27:51). Vlastně i to, proč se fakt vyplatí být členem KLUBu Audiolibrix (33:00).

Po pořádné párty přijde další pořádná radost - tedy aspoň pro nás, protože se v jeden týden sešly naše oblíbené novinky. Které to byly?

Michal představí svou topku, Učit se, učit se... (39:09). No, představí... bude to dost letem světem, ale novinka prý mluví sama za sebe. A když už je řeč o létání, Mirky topka jsou Letecké katastrofy (44:09) a Michal je prý se všemi těmi vrahy a katastrofami úplně v klidu a Mirky se doma rozhodně nebojí...

Vzpomene si ale na článek jednoho pilota o tom, jak často je létání volbou mezi ekonomikou a bezpečností. Zprávy o zmiňovaném letu bez motoru zase najdete tady.

Topka v podání Petry Michala spíš uspí, ale on to tak nemyslel! Šest vran (40:01) je skvělá fantasy, kterou se vám Petra pokusí svým popisem úplně nezkazit. Snad se jí to i povede. Ale jinak prostě nikdo nechce číst, co Petra doporučuje - a Michal ví proč (40:44)

Celé to uzavřeme poslední top novinkou, Jeď dál (48:54), kterou si Michal živě vybaví. Proč se mu doma válelo tolik výtisků? (48:54)

Všechny novinky najdete jako vždycky na webu Audiolibrix. A my se těšíme zase za 14 dní :)

Populární epizody podcastu Audinovinky

Nejnovější epizody podcastu Audinovinky