#92 Rozdáváme audioknihy zdarma - Audinovinky

#92 Rozdáváme audioknihy zdarma
8.9.2019
0:00 42:57

Michal stráví nový díl podcastu Audinovinky poskakováním na místě, proč? (0:54) A Petra se pokusí komukoli vnutit audioknihu Heads Will Roll, kterou si zamilovala (3:57). Vnutit ji Michalovi se jí totiž zatím nepovedlo.

Novinky odstartujeme tou nejžhavější v předprodeji - Dívka, která musí zemřít (7:06), se kterou se uzavírá nejpopulárnější severská série Milénium. Tedy aspoň to tvrdí autor teď.

Jako další přeskočíme k detektivní sérii z Ameriky, brzy totiž vyjde Tichá noc, která spojí dva detektivy samotáře v jedné knize (7:06). Její autor navíc točí Murder Book Podcast (15:18), který je jako stvořený pro Mirku a Michal by se měl začít víc bát.

Vraždami pokračujeme, ale tentokrát dojde na jednu Zapomenutou (17:00). Zjistíte mimochodem i to, proč byla Agatha Christie přesvědčená, že tahle kniha vyjde posmrtně.

Jakmile skončíme s detektivkami, Michal se pozastaví nad důležitou životní otázkou, která ho trápí už týden (20:35) a dokonce díky tomu dostanete šanci vyhrát audioknihu. A co, audioknihu! Díky tajné podmínce můžete mít hned dvě.

Přesuneme se do Pod Toskánské slunce (25:10) - a Michal rozhodně ví, kde Toskánsko je! Tedy aspoň rok už to ví. A při dalším zeměpisném přesunu si uvědomí, že tohle bude asi jeho poslední díl, protože okolnosti napovídají tomu, že brzy bude převelice bohatý (28:18).

Další audioknihou v řadě je Sedm let v Africe (28:40) a následuje Mnich, který prodal své Ferrari (31:58) - ten je buď o těžení soli nebo o auto-moto tematice. To zjistíte jen poslechem.

Ještě před poslední novinkou stihne Michal pochválit svůj mladistvý vzhled (35:10) - tedy pardon, někdo jiný, on to jen vypráví :) A potom se už vydáme do Země příběhů (37:03). Pokud chcete mít pocit, že jste v životě nic nedokázali, tak si poslechněte, kolik bylo Colferovi, když tuhle knihu začal psát (38:22).

Všechny novinky najdete jako obvykle na webu Audiolibrix, v tom nejlepším obchodě s audioknihami (což umíme jako naprosto objektivní strana bez jakékoli agendy posoudit, že :D) a my se budeme těšit za 14 dní!

PS: Zmiňované filmy a seriály:

Populární epizody podcastu Audinovinky

Nejnovější epizody podcastu Audinovinky