#75 S Firmou (ale tentokrát už vážně) a audioknihou ZDARMA - Audinovinky

#75 S Firmou (ale tentokrát už vážně) a audioknihou ZDARMA
17.12.2018
0:00 28:54

Pravděpodobně poslední novinkový podcast v letošním roce vás bude bavit! Proč? Tak zaprvé vás uklidníme, protože kvůli vánočním dárkům vlastně vůbec nemusíte panikařit (0:49).

Dostavila se Firma (1:36), my víme, taky jsme tomu nemohli uvěřit, vždyť jsme o ní mluvili už v květnovém speciálu naživo. No a Michal, ten jí už kdysi dááávno četl (bude se nás snažit přesvědčit, že to bylo hodně dávno před filmem (2:20), ale zas tak dlouho to nebylo).

A pokud vás v rámci našich klasických tipů pro spisovatele zajímá, jak to měl v začátcích John Grisham (4:23) a kolik vydavatelů ho odmítlo vydat (5:20), přijdete si na své.

Petra se rozesmutní z toho, že u ní v kině nebude Once Upon a Deadpool (6:09), ale na šťastnou notu má pro všechny perfektní vánoční doporučení. No a Michal už má tiskárnu a vrací se vyžádané technické okénko! (7:30) Jestli jste stejně jako Petra napjatě čekali, jak to dopadne na rakouské poště a kolik toho Michal německy namluvil, příběhu se dočkáte (8:08). Pssst, ne tak moc!

Dočkali jsme se i 2 skvělých novinek od Jozefa Kariky - Trhliny a Čierneho roku (11:44) a jednu z nich čte Čech.. nebo Slovák? Kdo ví.

Máme pro vás super dárek zadarmo, čtete dobře, zadarmo. Je to audiokniha Visionaries (19:17). A v čase 23:36 začíná naše rychlé okénko dalších novinek. Které to byly? Tři kapitáni, Úmluva, Nové rána a Ďáblovo kopyto.

Další důležité odkazy:

Populární epizody podcastu Audinovinky

Nejnovější epizody podcastu Audinovinky