#60 s diamanty, uhlíky, odvrácenou stranou měsíce, tajným hostem a velkým, převelkým překvapením - Audinovinky

#60 s diamanty, uhlíky, odvrácenou stranou měsíce, tajným hostem a velkým, převelkým překvapením
10.9.2018
0:00 33:36

Tak zaprvé, věděli jste, že Rusové budou přistávat na Slunci?! (3:29)

Ve vesmíru se teda ještě dějou další věci, jako děj Artemis (1:24). Krom té se ale podíváme i do budoucnosti, kde se pálí knihy (7:36)... cože?! Zabruslíme si zpátky do Medvědína (12:40) a potom skočíme do Evthálie (17:34), i když nechápeme, jak nás tam pustili, vždyť tam není žádné zlo? Podíváme se na Neznámé hrdiny (25:06) a nakonec i známé, neznámé postavy, které potká hraboš Luboš (28:05).

To ale není všechno! Zjistíte, že někteří z nás jsou sice pořád uhlík, ale druzí to dotáhli na diamant (0:20). Petra přelstí Michala v matematice (7:39) - čtete správně. Zjistíte, při jaké teplotě hoří papír a jak byste se o něj měli při hrozbě globálního oteplování starat (11:10). Prozradíme detaily ohledně plánovaného promítání filmu Fahrenheit 451 (12:14).

Zapolemizujeme si - totiž není Backman trochu novým Balzacem literatury? (14:40) A zároveň pro vás máme naprosto ohromující tipy na čtení... přímo od něj, jsme totiž dobří přátelé, opravdu... v našich hlavách (15:19).

Ne, ještě pořád jsme neprozradili to nejlepší. Do tohohle dílu totiž možná přijde kouzelník! Nebo tajný host... a teď váháte, bude to Ivan?? (17:55) Taky vám prozradíme, proč byste měli přemýšlet, i když to třeba bolí (23:32).

A takovou třešničkou na dortu je fakt, že pro vás máme naprosto bezvadný dárek, který vám vynahradí absenci Sherlocka, soutěže i cukru ve vašem životě (21:30).

Potřebujete vědět ještě něco?

Tipy Fredrika Backmana: Bratři Lví srdce, Selma Lagerlöf, Margaret Atwood, Stephen King

Pořad Branky, body, ko*oti

Na našem blogu: Jak si najít čas na přemýšlení, Co posloucháme #30

A na závěr, pro všechny audioknižní novinky šupejte na náš web. Příjemný poslech! :)

Populární epizody podcastu Audinovinky

Nejnovější epizody podcastu Audinovinky