HOMO ACADEMICUS #50 | Inspirace nemá limity - UTButebe

HOMO ACADEMICUS #50 | Inspirace nemá limity
23.4.2024
0:00 23:57

Vítejte u mimořádného a jubilejního dílu pořadu Homo Academicus! Právě teď si totiž pouštíte epizodu s číslem 50! Tuhle výjimečnou příležitost jsme využili a pozvali velmi vzácného hosta. Do studia zavítala světoznámá architektka Eva Jiřičná, zlínská rodačka, díky které se město Zlín i naše univerzita mohou pochlubit nádhernými a ikonickými stavbami, jako jsou Kongresové a Univerzitní centrum či Vzdělávací komplex UTB.

Tato dáma strávila většinu svého profesního života v Londýně, kde se stala respektovanou osobností v oblasti architektury a designu. Její tvorba je oceňována pro svou originalitu, eleganci, funkčnost a nadčasovost.

Na co se můžete těšit? Společně s Evou Jiřičnou nakoukneme pod pokličku fascinujícího světa architektury, probereme její profesní cestu, načerpáme inspiraci a zavzpomínáme na vtipné historky z dob jejich začátků. Připravte se na inspirativní rozhovor s osobností, která svým talentem a pílí dokázala prorazit ve světě a zanechat nesmazatelnou stopu ve Zlíně i v globální architektuře.

Nenechte si ujít tuto speciální epizodu a oslavte s námi 50. díl pořadu Homo Academicus, oslava probíhá právě zde.

Populární epizody podcastu UTButebe

Nejnovější epizody podcastu UTButebe