AFTER LIFE #10 | Marek Nieslanik v rozhovoru s Milanem Banyárem (ÚMK) - UTButebe

AFTER LIFE #10 | Marek Nieslanik v rozhovoru s Milanem Banyárem (ÚMK)
18.10.2022
0:00 22:18

Za ty roky, co tady přednáším, se Zlín stal mým druhým domovem a kvůli super studentům, kolegům a kamarádům se sem vždy rád vracím. Jedním z mých dobrých kamarádů je i Marek Nieslanik, kterého znám od jeho studentských let, takže výběr absolventa pro rozhovor byl pro mě jasná volba.

Marek je kreativním ředitelem agentury Fairy Tailors. Obdivuju ho nejen za jeho pozitivní přístup k životu, ale i za to, že tak, jak naplno žije, tak také naplno pracuje a pro své klienty dokáže udělat i nemožné, o čemž svědčí množství jeho pracovních úspěchů. S Markem jsme zavzpomínali na jeho studentská léta, přiblížil nám svou práci v agentuře, ale také jsme se pobavili o našem společném projektu do předmětu REKLAMA 1, v rámci kterého se studenty připravoval kampaň pro konkrétního klienta (jméno klienta je zatím tajné…). Díky němu si studenti mohli vyzkoušet teorii přímo v praxi, za což mu velmi pěkně děkuju.

Jaké to je stát na druhé straně „barikády“ v pozici pedagoga, jak vnímá současné studenty ÚMK v porovnání s obdobím, kdy byl studentem on, proč se vyplatí studovat tento obor a mnoho dalšího se dozvíte v následujícím podcastu, ve kterém PhDr. Milan Banyár, PhD. vyzpovídal Marka Nieslanika.

Populární epizody podcastu UTButebe

Nejnovější epizody podcastu UTButebe